Baza dydaktyczna

 Zespół Szkół im. Armii Krajowej w Andrychowie

           

           Szkoła posiada bardzo bogatą bazę dydaktyczną i kształci młodzież w różnych kierunkach.

  • Pracownia informatyczna- nasza pracownia została wzbogacona w tablice interaktywną. To doskonała pomoc dydaktyczna do realizacji programu nauczania z wszystkich przedmiotów, ale najbardziej ciekawe eksperymenty wychodzą na "grafice komputerowej".
  • Siłownia - Zajęcia z wychowania fizycznego w dużej części prowadzone są w szkolnej siłowni, która została wyposażona w profesjonalny i nowoczesny sprzęt.
  • Pracownia gastronomicznato pracownia przeznaczona dla uczniów kształcących się w zawodzie Technik żywienia i usług gastronomicznych oraz Kucharz.
    Nasza pracownia posiada pełen asortyment sprzętu i pomocy dydaktycznych potrzebnych w trakcie nauki gotowania oraz przetważania i przechowywania żywności. Pracownia przystosowana jest do poznawania zarówno "kuchni" polskiej jak i "kuchni" z różnych stron świata. Ponadto pracownia gastronomiczna posiada sale do obsługi konsumenta przystosowanej do nauki profesjonalnego prezentowania i podawania potraw.
  • Pracownia krawiecka - to pracownia przeznaczona dla uczniów kształcących się w zawodzie Technik przemysłu mody.
    Pracownia jest wyposażona w wysokiej klasy maszyny do szycia, stoły krojcze i inne niezbędne przybory do profesjonalnego szycia i projektowania ubrań.

                    

                   

     

  • Poligon budowlany  to pracownia przeznaczona dla uczniów kształcących się w zawodzie Murarz - tynkarz, Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie.
    Pracownia budowlana została wzbogacona o nowoczesny sprzęt do układania płytek oraz sprzęt do nakładnia mas tynkarskich oraz o sprzęt do wykonywania w technologiach suchej zabudowy.

          

 
                     
 
 
                      
 
  • Pracownia Logistyczna to pracownia przeznaczona dla uczniów kształcących się w zawodzie Technik logistyk. Pracownia wyposażona jest w nowoczesne oprogramowanie komputerowe do nauki  logistyki.

 

 

 

 

 

       Klasy mundurowe korzystają z profesjonalnej strzelnicy w Goleszowie. W swoich zbiorach

       posiadamy karabiny, które służą do prezentacji musztry paradnej.

 

  • Biblioteka Szkolna z bogatym księgozbiorem.