Liceum Ogólnokształcące z innowacją kosmetyczną

Liceum Ogólnokształcące z innowacją kosmetyczną

ZAPISZ SIĘ

Jak wygląda nauka w Liceum Ogólnokształcącym z innowacją kosmetyczną?

  • Nauka trwa 4 lata.
  • Prowadzone jest kształcenie ogólne wraz z zajęciami dodatkowymi z kosmetyki/wizażu w formie praktycznej i teoretycznej.
  • Zajęcia prowadzone przez wykwalifikowanych nauczycieli, którzy indywidualnie i z zaangażowaniem traktują każdego ucznia.

Co daje nauka w Liceum Ogólnokształcącym z innowacją kosmetyczną?

  • Przygotowywanie do uzyskania średniego wykształcenia oraz zdania egzaminu maturalnego
  • Przygotowywanie do pracy w zawodach związanych z kosmetyką i wizażem
  • Uzyskanie wiedzy i umiejętności pozwalających na założenie własnej działalności w zakresie kosmetyki, pielęgnacji zdrowia i urody
  • Stwarza szansę na zostanie specjalistą kosmetycznym, który wykonuje zabiegi w zakresie kosmetyki pielęgnacyjnej, leczniczej i upiększającej, udziela porad z zakresu kosmetyki, pozyskuje informacje o nowościach i trendach rozwojowych w kosmetyce.

Zajęcia Praktyczne

Posiadamy pracownię kosmetyczną, w której odbywają się zajęcia praktyczne dla uczniów naszego Liceum Ogólnokształcącego z innowacją kosmetyczną. Nasza nowocześnie urządzona pracownia posiada bardzo bogate wyposażenie stanowisk do manicure, pedicure, makijażu, a także zabiegów na twarz i ciało.

Akademia Mody i Urody

Jako Akademia Mody i Urody organizujemy profesjonalne i amatorskie sesje fotograficzne, prowadzimy zajęcia z fotografiki i wizażu. Dodatkowo organizujemy lekcje fryzjerstwa.
Jako szkoła, od wielu lat, uczestniczyliśmy w warsztatach fotograficznych organizowanych przez CKiW w Andrychowie. Zajęcia organizowane są w ramach zajęć dodatkowych przy Niepublicznym Technikum ZDZ w Wadowicach.
ZAPISZ SIĘ