Murarz - tynkarz

ZAPISZ SIĘ

Celem nauki zawodu murarza-tynkarza jest przygotowanie cię do życia i pracy w dzisiejszym świecie, gdzie rynek zawodowy zmienia się bardzo szybko.

Jesteś tutaj, aby nauczyć się umiejętności budowlanych, które pozwolą ci budować ściany z różnych materiałów, takich jak cegły, kamienie, betonowe elementy, gips, ceramika i wiele innych. Nauczysz się również nakładać warstwy tynkarskie, takie jak wapno, cement, żywica czy alabaster. Będziesz budować schody, filary i stropy, układać okładziny na ścianach, wykuwać otwory i przygotowywać zaprawy murarskie i tynkarskie.

Po ukończeniu szkoły, będziesz gotowy do wykonywania wielu różnych zadań zawodowych, takich jak:

Obecnie rozwija się sektor budowlany, więc zapotrzebowanie na murarzy-tynkarzy jest ogromne. Po ukończeniu szkoły będziesz mógł nawet założyć swoją własną firmę. Posiadając kwalifikacje w tym zawodzie, staniesz się poszukiwanym pracownikiem na polskim rynku pracy, a także będziesz mógł wykorzystać swoje umiejętności zawodowe za granicą. Będziesz miał również możliwość zatrudnienia się w zakładach budowlanych, warsztatach remontowo-budowlanych czy też jako pomocnik w murarstwie i tynkarstwie.

Wybór zawodu murarza-tynkarza daje ci wiele perspektyw i możliwości rozwoju. Przygotuj się na dynamiczne i satysfakcjonujące doświadczenia w świecie budownictwa!

 

 

ZAPISZ SIĘ